Haber

Başkan Türkyılmaz’dan Mudanya’da Yerleşik Depremzedelere Ziyaret

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen büyük depremin ardından Mudanya’ya yerleşen depremzedeleri ziyaret etti.

Mudanya Belediyesi sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Zeytin Dalı biriminde kayıtlı depremzedelere erzaktan gıdaya destek vermeye devam ederken, Önder Türkyılmaz depremzedelerle birlikte merkeze gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Önder Türkyılmaz, depremden etkilenen vatandaşların yaralarının sarılması ve ihtiyaçlarının karşılanması için ilk günden bu yana büyük çaba sarf ettiklerini ve ellerinden gelen takviyeleri yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Mudanya’ya gelen tüm depremzedelerin her zaman yanlarında olacaklarını belirten Önder Türkyılmaz, “Deprem bölgesinden ilçemize gelmek isteyen birçok vatandaşımız bizimle iletişime geçti.

Bunun üzerine hiç vakit kaybetmeden geniş çaplı bir çalışma başlattık. Sizleri Mudanya’da en uygun şekilde ağırlamak için çalışıyoruz. Mudanya’da kimse yalnız kalmaz, hiçbir çocuk yatağa aç girmez. Dayanışma ağımızı genişletiyor, sevgiyle ürettiklerimizi adil paylaştırıyoruz.

Yüzünüzü bir nebze de olsa gülümsetmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

tekmanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu