Teknoloji

Black Ops 6 ile Tanıdık Yüz Geri Dönüyor!

Yayınlanan yeni tanıtım fragmanı gösteriyor ki, Black Ops 6 ile tanıdık yüz geri dönüyor. Muhtemelen kim olduğunu tahmin etmişsinizdir. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Bu Black Ops 6 Sızıntısı Oyuncuları Sevindirecek


Uzun zamandır hakkında çıkan iddiaların, sızıntıların ve söylentilerin ardından, Activision Black Ops 6 oyununu geçtiğimiz hafta duyurmuştu. Söylenene göre dört yıldır geliştirilme aşamasında olan ve son iki yılda da oynanış testlerinin yapıldığı Call of Duty için geliştirici ekip epey iddialı konuşmuştu. Xbox Games Showcase sonrasındaki özel Direct yayınında, muhtemelen geliştirici ekibin eteğindeki taşların çoğunu dökecek ve merak edilen çoğu detayı da öğrenmiş olacağız.

Black Ops 6 ile Tanıdık Yüz Geri Dönüyor: Frank Woods!

Beklenen tanışma öncesinde geri sayım devam eder iken, ateşe bir odun daha atmak isteyen Activision ve Treyarch tarafından yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. ‘open your eyes’ yani ‘gözlerini aç’ veya ‘gözlerinizi açın’ başlıklı fragmanda 90lı yılların görüntüleri ile karşılıyor. Chia Pet’leri ve eski Amerikan başkanları Bill Clinton ve George Bush ekranımıza geliyor. Diğer yandan da oyunun Körfez Savaşı’nı konu alacağı kesitler ve birkaç Saddam Hüseyin görüntülerini de görebilmek mümkün oluyor. Bir diğer dikkat çeken ise serinin önemli isimlerinden olup da Black Ops oyunlarında gördüğümüz Frank Woods da Black Ops 6 ile geri dönüş yapacak.

Son olarak, yarın TSİ 17:00 sıralarında yeni bir canlı aksiyon fragman yayınlanacak. Video için kullanılan resimde Saddam Hüseyin görünüyor iken, sağ orta tarafında ise muhtemelen eskiden bulunduğu yerin koordinatlarının belirtildiği küçük bir kare var. Bu yer, büyük ihtimalle senaryo sırasında ziyaret edeceğim yer olacak. Elbette bunu hikaye detayları ortaya çıktığında daha net anlayacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu