Haber

Evinde Ölü Bulunan Friends Yıldızı Matthew Perry’nin Vasiyeti Ortaya Çıktı!

Ölümüyle hayranlarını üzen Friends dizisinin efsane oyuncusu Matthew Perry’nin vasiyeti belli oldu. Ünlü yıldız, ölmeden önce uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele edenlere yardım etmek amacıyla bir vakıf kurmayı planlıyordu.

Popüler dizi Friends’te ‘Chandler Bing’ karakterini canlandıran aktör Matthew Perry, bu hafta evinin küvetinde ölü bulundu.

Perry’nin ölüm nedenine ilişkin soruşturma sürüyor.

Matthew Perry’nin ölümünün ardından vasiyeti açıklandı. Ünlü oyuncu, 2022 yılında yazdığı ‘Arkadaşlar, Aşıklar ve Büyük Korkunç Şey’ adlı kitabında madde bağımlılığıyla mücadele edenlere daha fazla yardım etmek için bir vakıf kurmayı planladığını yazmıştı.

Bağımlılığı konusunda her zaman açık olan Perry, diğer bağımlılıkları olan insanlara yardım etmeyi de hayatının merkezine koydu.

Perry, 2013 yılında bağımlılar için Perry House adında bir konaklama tesisi kurdu.

Aktör o dönemde The Hollywood Reporter’a tesisi iki yıl boyunca multimilyon dolarlık Malibu malikanesinden işlettiğini ancak ne yazık ki 2015 yılında “işletilmesi çok pahalı” hale geldiği için kapatmak zorunda kaldığını söylemişti.

Ancak bu, Friends yıldızının bağımlılıkla mücadele eden insanlara yardım etmek için daha fazlasını yapmasını engellemedi çünkü kendisinin bir vakıf kurmayı planladığı bildiriliyor.

People’ın haberine göre Perry’nin ölümünün ardından yakın arkadaşları, 54 yaşındaki yıldızın arzusunu yerine getirip onuruna bir vakıf kurmak istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu