Haber

Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın Havalimanında Gösterilen Gerginliği Sözlerine Yansıdı!

Cannes Film Festivali’nin ardından havalimanında görüntülenen Hande Erçel ile Hakan Sabancı arasındaki gerilim magazin gündemine oturdu. Sabancı, oy kullanmak için döndüklerini söyleyen çifte soru soran Gazete Magazin muhabiri Mehmet Akif Yaman’a, sürekli görülmenin rahatsız olduğunu belirterek tepki gösterdi. Sabancı’nın tepkisine şaşıran Hande Erçel yüzüne yansıdı.

Cannes Sinema Festivali’ne giden Hande Erçel ve Hakan Sabancı, havaalanında görüntülendi.

Cannes Film Festivali’ne bir markanın konuğu olarak katılan Hande Erçel, sevgilisi Hakan Sabancı ile AmfAR’ın konuğu oldu.

Gazete Magazin muhabiri Mehmet Akif Yaman, havalimanında oy kullanmak için Türkiye’ye döndüklerini söyledi.

Erçel’in en çok gazeteci Yaman’ın sorularını yanıtladığı görülürken, Sabancı’nın sohbet sırasında oldukça gergin olduğu görüldü.

Çok yoğun bir hafta geçirdiğini ve bu nedenle çok yorulduğunu belirten Erçel, “Çok güzel bir iş birliğine gittim. Çok keyifliydi ve sonrasında beraberdik” dedi.

Tatillerinin ardından havalimanında birkaç kez kameralara takılan çiftten Hakan Sabancı, bu durumdan rahatsız olduğunu belirterek, “Güzeldi, eğlenceliydi. Seçim için tekrar geldik. Will. biz seninle her seferinde böyle mi konuşuyoruz?Aynı görüntü her seferinde havaalanında biraz komikleşmeye başlıyor.Artık biraz rahatsız oldum.Başladım” diye tepki gösterdi.

Sabancı’nın tepkisine şaşıran Hande Erçel yüzüne yansıdı.

İşte o anlar:

Hakan Sabancı’ya sosyal medya tepki gösterdi.

“Ne kadar utanç verici olduğuna bak.”

“Haklıydım!”

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu