Teknoloji

Huawei, akıllı telefon arenasında gözünü zirveye dikti

Huawei, Türkiye’deki mobil teknoloji serisine en son eklenen ürünleri ile akıllı telefon sektörüne dinamik bir dönüş yaptığını duyurmaktan heyecan duyduklarını dile getirdi. Nova 12 Serisi ve Pura 70 Serileri’nin tamamının Türkiye’ye gelecek olmasıyla Huawei, en son teknoloji ve üstün kullanıcı deneyimleri sunma konusundaki kararlılığını sürdürmeye devam ediyor.

“Yeniden Zirveyi Hedefliyoruz”

Huawei, hem Nova 12 hem de Pura 70 Serisi ile 6 farklı modelde ayırt edici özellikler ve gelişmiş kullanıcı deneyimleri sunarak akıllı telefon satışlarında zirveyi yeniden ele geçirmeyi hedeflediklerini açıkladı. HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao, “Giyilebilir teknolojilerde pazara liderlik ettikten sonra, akıllı telefon segmentindeki konumumuzu yeniden kazanmaya kararlıyız. Müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmaya ve liderliğimizi yeniden tesis etmeye hazırız. Kullanıcılarımızın da bir kısmının bizimle birlikte zorlu bir dönemden geçtiklerini biliyoruz. Ancak mutlulukla ifade edebilirim ki, yeni nova 12 ve Pura 70 Serisi telefonlarımız ile birlikte artık bu zorlu dönemler geride kaldı” dedi.

nova 12 Serisi ve Pura 70 Serisi Türkiye’de Ön Satışa Sunuldu

Geçtiğimiz günlerde beklenen nova 12 Serisi Türkiye genelinde ön satışa sunuldu. Fotoğrafçılık, performans ve kullanıcı gizliliğini artırmak için tasarlanmış yeni özelliklerle öne çıkan seri; nova 12s, nova 12 SE ve nova 12i’den oluşuyor. Yakında ön satışa sunulacak olan HUAWEI Pura 70 Serisi ise Pura 70, Pura 70 Pro ve Pura 70 Ultra modellerinden oluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu