Haber

İzmir Büyükşehir Belediyesi 3×3 Streetball İzmir Kupası’nda heyecanlı final yaşandı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 3×3 Streetball İzmir Kupası tamamlandı. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı finalde heyecanlı anlar yaşandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’i spor Kentin kente dönüşmesi hedefi doğrultusunda düzenlenen 3×3 Streetball İzmir Kupası finalleri kıyasıya mücadelelere sahne oldu. Kültürpark İzmir Enternasyonal Fuar Gençlik Alanı’nda düzenlenen finallere İzmirli sporseverler yoğun ilgi gösterdi. Genç kızlar final müsabakasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer hava atışı yaparken, üç sayı ve smaç yarışmaları, dans gösterileri, trambolin ve akrobasi etkinlikleriyle keyifli saatler yaşandı.

KIRAN KIRAN YARIŞI

Bostanlı, Bornova, Göztepe, Gaziemir, Buca, Menderes, Dikili ve Urla etaplarının ardından düzenlenen büyük erkekler turnuvasında “Premium Alsancak” takımı şampiyon oldu. Şampiyon takım, HIS Travel sponsorluğunda İstanbul müsabakalarına ve Euroleague müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Erkeklerde “Stay Relaxed”, kızlarda ise “HoopersSmile” birinci oldu. SneaksUp ve MacFİT’in ödül aldığı üç sayı yarışında Ali Duran, smaç yarışmasında Yağız Ateşli, serbest atış yarışında ise Arda Döner birinci oldu.

DAĞITILAN BARDAKLAR

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Hakan Orhunbilge, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Egeli, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı kupa ve ödüllerini takdim etti. takımlar. Spor ve Şube Müdürü Bahadır Eroğlu ve HIS Travel Ege Bölge Müdürü Tolga Yücel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu