Ekonomi

Japon Bankacılık Devi Shiba Inu’yu destekleyen hizmetini duyurdu

Investing.com – SBI Japonya’nın kripto faaliyetlerini yürüten iştiraki SBI VC Trade, Shiba Inu ile birlikte diğer büyük kripto para birimleri için pasif gelir imkanı sağlayan bir stake hizmetini duyurdu.

Amatörlerin bile profesyoneller gibi kazanabileceği dünyaya adım atın. InvestingPro şimdi %20 indirimde. Kupon kodu: INVTROZEL1A

Kodu nasıl kullanacağınızdan emin değil misiniz? Adım adım gösterdiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

Sorularınız için destek birimimize buradan ulaşın.

Japonya’da yüksek işlem hacimleriyle öne çıkan platform, yeni hizmetini X üzerinden duyururken ayrıntıları blog sitesinde yayımladı. SBI VC Trade, “Rent Coin” adı verilen hizmetinden Shiba Inu (SHIB), Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) sahiplerinin yararlanabileceğini söyledi. Şirket, kripto varlıklarını atıl şekilde tutan yatırımcıların varlıklarını ödünç vererek belirlenen süreler çerçevesinde gelir elde etmelerine olanak tanıyacak. SBI VC Trade’in hizmetini kullanmak isteyen kullanıcıların, ödünç verme süresi boyunca varlıklarını taahhüt etmekten başka yükümlülüğü bulunmuyor.

SBI VC Trade platformunda kripto varlıkları için borç verme oranları ise varlık, borç verme süresi ve kayıt zamanı gibi faktörlere bağlı. Bununla birlikte platform, hali hazırda LTC, ADA, LINK, SOL, AVAX ve DOT da olmak üzere 20 kripto para birimi için bu hizmetini sunuyor. Son açıklamada BTC, BCH ve SHIB için 28 gün vadeli planlar sunulurken SHIB ve BTC için yıllık faiz oranı %2, BCH için %5 olarak belirlendi.

SHIB geçen ayki kazanımların ardından Nisan’da düzeltme aşamasına devam ediyor

SBI’ın Shiba Inu ile birlikte yüksek değerli kripto para birimlerini tutmayı teşvik eden hizmeti, son günlerde kripto piyasasının düşüşte olduğu zamana denk geliyor.

Shiba Inu, son satış dalgasında %30’u aşan değer kaybıyla 0,000018 dolara kadar geriledi. Satış baskısının azalmasıyla bu hafta ortalama 0,000021 dolar seviyesinde destek bulan SHIB, dar bantta yatay hareketine devam ediyor.

Aylık bazda bakıldığında Mart ayında %144 değer kazanan memecoin, Nisan ayında %30 değer kaybıyla devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu