Yaşam

Kraliyet Ailesi’nden ayrılan Meghan Markle, Kral Charles’ın taç giyme törenine katılmadı.

Annesi Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünden sonra İngiltere Kralı III. Charles’ın taç giyme töreni gerçekleşti. 70 yıl sonra ilk kez gerçekleştirilen taç giyme törenine katılım sayısı sınırlı tutulurken, gözler Kraliyet Ailesi ile yeni bir hayat kuran Kralın oğlu Prens Harry ve eşinden kaldı. kendileri için. Meghan MarkleO çağırdı.

MEGHAN MARKLE, OĞLUNUN DOĞUM GÜNÜ TÖRENİNE KATILDI

Çiftin sözcüleri geçen gün yaptıkları açıklamada ailenin davet aldığını ancak sadece Prens Harry’nin katılacağını belirtmişti. Saraydan yapılan açıklamada, Prens Harry’nin eşi Sussex Düşesi Meghan’ın çiftin iki çocuğu Prens Archie ve Prenses Lilibet ile birlikte Kaliforniya’da kalacağını ve törene katılmayacağını da sözlerine ekledi. Markle’ın birebir randevularda oğlu Archie’nin doğum günü olduğu için katılmadığı ve oğlunun doğum gününün gölgede kalmasını istemediği belirtildi.

PRENS HARRY TEK BAŞINA GELDİ

Bugün düzenlenen törende yapılan açıklama yerine geldi ve eşi Meghan Markle ile birlikte ABD’ye taşınan Prens Harry, babasının taç giyme törenine tek başına katıldı. Meghan Markle’ın konu hakkında bir açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu