Teknoloji

Otomobil Pazarına Yeni Modeller Geliyor: Renault, Fabrikada Kullanılmış İkinci El Araç Çağını Resmen Başlattı!

Ülkemizde şehir içi araçlarıyla tercih edilen Fransız otomotiv devi Renault, sıfır otomobil fiyatlarının dudak uçuklatan güncel pazarında sevindirici bir haberle gündeme geldi. Ünlü marka, daha önce Avrupa’daki fabrikalarda ikinci el Renault araçlarını yenileyerek yeniden lanse ettiği ‘Renew’ uygulamasını Türkiye’ye getirme kararı aldı. Detaylar haberde.

Ülkemizde başarılı şehir içi otomobilleriyle birçok otomobil tutkununun kalbini fetheden Renault, otomobil pazarını hareketlendirecek bir uygulama ile karşınızda.

Ünlü marka, daha önce Fransa ve İspanya’da gerçekleştirdiği “Renew” adlı fabrikadan ihraç edilen 2. el araç uygulamasını Türkiye’deki tesislerine taşıma kararı aldı.

Geçmişte kullanılan Renault modellerinin fabrikada yenilenip temizliğinin yapılmasını sağlayan Renew işlemi, daha sonra araçların uygun fiyatlara bayilerde tekrar satılmasına olanak sağlıyor.

Fransa merkezli üreticinin ülkemizdeki Bursa’daki Oyak fabrikalarında gerçekleşecek yeni uygulaması ilk etapta Clio IV, Clio V ve Megane Sedan modelleri için geçerli olacak.

Oyak fabrikalarına dönen Renault araçları, test sürüşü, ekspertiz, arıza teşhis, mekanik ve kaporta onarımları gibi süreçlere tabi tutulacak. Ayrıca boya, iç-dış saflık gibi estetik işlemler de yenileme sürecine dahil edilecektir.

Peki yeni Yenile kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu