Haber

Ses sisteminden rahatsız olan şarkıcı Cem Belevi, iddiaya göre orkestra ekibine bardak fırlattı!

Ünlü müzisyen Cem Belevi’nin konser sırasında ses sistemine kızarak orkestra ekibine bardak fırlattığı iddiası ortalığı karıştırdı. Üstelik Cem Belevi ile yollarını ayırdığını açıklayan orkestra şefinin paylaşımı iddiaları doğrular gibi… Detaylar ?

Biliyorsunuz şarkıcı Cem Belevi’yi en çok İrem Derici ile ve ayrılıklarının uygunsuz detaylarını konuştuk…

Ayrılık sürecinde İrem Derici’ye yaptığı ihanet ve ilginç açıklamalarıyla bir süre gündemde kalan Cem Belevi, daha sonra tamamen kariyerine odaklanarak özel hayatını arka planda yaşamaya karar verdi.

Ancak geçtiğimiz saatlerde kendisi hakkında çok tatsız bir iddia daha ortaya atıldı… Cem Belevi’nin konseri sırasında orkestrasına bardak fırlattığı tezi ünlü müzisyenin tepkisine neden oldu.

Magazin Bak’ın iddiasına ve takipçilerinden gelen mesajlara göre sorunlu bir konserdi ve sesle ilgili birçok sorun yaşandı. Cem Belevi önce ceketini çıkarıp yere fırlattı, ardından orkestrasına şampanya kadehi fırlattı…

İddiaların iddia değil gerçek olduğunu gösteren ise Cem Belevi’nin orkestra şefinin Magazin Bak’ın haberine de konu olan bu paylaşımı ?

Şimdi Cem Belevi’nden bir açıklama yok… Ama “Bütün orkestra neden bir anda yol ayrımına gitsin?” diye sorulabilir. sormadan edemiyor. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu