Haber

Sinan Ogan, otobüs şoförünün talebi üzerine saldırı raporunu kaldırdı

CET İttifakı Başkanı Sinan Ogan, Diyarbakır’da seçim otobüsüne yapılan taş baskını ile ilgili tweet’ini paylaşarak haberi sildi.

Sinan Oğan, 8 Mayıs’ta Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Van’da seçim çalışmalarını tamamlayarak akşam saatlerinde Adıyaman’a hareket eden seçim otobüsümüz Silvan’da HDP’lilerin akınına uğradı. Son anda fikrini değiştirip gitti. uçakla Ankara’ya dönerek, “Dönmeseydik saldırıya uğrayan konvoyun içinde olacaktık. Çok şükür herhangi bir can kaybı ya da yaralanma olmadı ama seçim otobüsümüz bir miktar hasar gördü. Otobüsümüzü durdurmaya çalıştılar ama aracımız durmadı ve baskın barikatını aştı” dedi.

Saldırıya ilişkin görüntüleri paylaşması istenen Oğan, görüntülerin yanı sıra otobüs şoförünün ifadesine de yer verdi.

Şoförün talebi üzerine bu tweet’teki raporu kaldırdığını belirten Oğan, yeni paylaşımında şunları söyledi: “Silvan’da seçim otobüsümüze düzenlenen saldırının tutanaklarını ve görüntülerini istediniz. Ziyaretimiz sırasında yapılacak basın toplantısını bekledik. Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’ne. İşte saldırıya ilişkin tutanak ve görüntülerden bazıları. Şimdi kınayabilirsiniz. ! Sinan Ogan Not: Şoför abimizin ricası üzerine raporu silip tekrar yayınladık” dedi.

evrenhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu