Yaşam

Trendyol’dan STK’lara Destek Olabileceğiniz Kampanya

Trendyol, vatandaşların gereksinimi olanlara ve sivil toplum kuruluşlarına bağışlarda bulunarak kutladığı 29 Kasım Paylaşma Günü için özel kampanya düzenleyecek. Kampanyayla birlikte milyonlarca müşteri, Trendyol aracılığıyla sivil toplum kuruluşlarına dayanak olabilecek.

Ülkemizde üçüncü defa düzenlenen Paylaşma Günü’ne özel “Sepette İyilik” kampanyasıyla Trendyol, 3 bin eserden elde edilen tüm geliri onlarca sivil toplum kuruluşuna aktaracak. Eserler, direkt kuruluşlar tarafından seçilen eserler olacak.

58 sivil toplum kuruluşuna takviye verilebilecek:

Trendyol müşterileri, sivil toplum kuruluşları tarafından oluşturulan eserleri satın alarak toplam 58 sivil toplum kuruluşuna takviyede bulunabilecek. Bu kuruluşlar ortasında Ahbap, Darüşşafaka, Kodluyoruz, AKUT, Türkiye Alzheimer Derneği, Türk Kızılay, Yeşilay, Bayan Emeğini Kıymetlendirme Vakfı, Tohum Otizm Vakfı, Her Konuta Bir Pati Derneği, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve daha kacı yer alacak.

Trendyol’un Sepette Yeterlilik kampanyasıyla sivil toplum kuruluşlarına dayanak olmak için bu kontağa tıklayarak kuruluşların eserlerine ulaşabilirsiniz. Dayanak olmak istediğiniz kuruluşu seçtikten sonra listelenen eserlerden rastgele birini satın alarak takviyede bulunabilirsiniz.

Paylaşma Günü nedir?

Paylaşma Günü, 2012 yılında “Giving Tuesday” ismiyle ABD’de başladı ve 2022 prestijiyle 80’den fazla ülkedesosyal sorumluluk hareketine dönüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu