Yaşam

Kızılcık Şerbeti Bu Akşam Var mı, Yok mu? 24 Şubat Kızılcık Şerbeti Bugün Çıkacak mı?

Show TV’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti 15. bölümüyle ekrana geldi. Sevilen dizi Kahramanmaraş’ta yaşanan vahim sarsıntıların ardından yayın hayatına başladı. Sarsıntıların ardından dizinin yeni bölümleri televizyon kanallarında yayınlanmazken, deprem bölgesinden canlı yayınlar ve ortak yayınlar yapıldı. Show TV’nin dizileri de geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıyordu. Show TV dizileri bu hafta birçok kanalda yayınlanmaya başlamasıyla merak konusu oldu. Peki, Kızılcık Şerbeti bugün var mı yok mu? Kızılcık Şerbeti bugün çıkacak mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm ne zaman?

28 Ekim 2022’de yayın hayatına başlayan Kızılcık Şerbeti, Show TV’nin sevilen dizisi arasında yer alıyor. Cuma günleri ekranlarda olan Kızılcık Şerbeti yakından takip ediliyor.

Başrollerini Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı Kızılcık Şerbeti seyircilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

15. bölümüyle ekranlara gelen Kızılcık Şerbeti, geçtiğimiz haftalarda Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntılar nedeniyle yayınlanmıyordu.

Çoğu televizyon kanalının normalleşme sürecine girmesiyle birlikte Kızılcık Şerbeti yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı da merak konusu oldu.

Bugün Kızılcık Şerbeti var mı, yok mu? Kızılcık Şerbeti 24 Şubat Cuma günü çıkacak mı?

Show TV’nin yayın akışına göre bugün Kızılcık Şerbeti yayınlanacak. Kızılcık Şerbeti 16. bölümüyle 24 Şubat Cuma akşamı ekranlarda olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu