Yaşam

Sakla Beni dizisinde çocukların arasında yaşanan sahne izleyenleri öfkelendirdi.

Başrollerinde Cemre Baysel, Uraz Kaygılaroğlu, Asude Kelebek, Şenay Gürler’in yer aldığı Star TV’nin yeni dizisi Sakla Beni, dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. İki çocuk arasında geçen “Bu iki kişilik bir oyundur, yetişkinlerin oynadığı bir oyundur” diye geçen diyalog izleyenlerin tepkisini çekti.

“BU İKİ KURUMUN OYNADIĞI BİR OYUN”

Sakla Beni’de Uraz Kaygılaroğlu Mete karakterini, Asude Kelebek Naz karakterini, Cemre Baysel ise İncila karakterini canlandırıyor. Dizinin ilk bölümünde Naz, Mete ve İncila’nın yıllar önceki durumları ekrana yansıtıldı. Sahnede Mete ve Naz odada baş başa konuşurken İncil onları uzaktan izlemektedir. Naz, Mete’ye “Bu iki kişilik bir oyun, yetişkinlerin oynadığı bir oyun… Acaba oynamıyor musun? Hadi evcilik oynayalım” diyor. Mete ile odada yalnız kalan Naz bir anda çığlık atar ve aileler odaya koşar. Kızını kucağına alan baba, Mete’nin annesine dönerek “Sen bizi bitirdin” diyor.

TEPKİ YAĞIYOR

Yıllar sonra evlenmeye karar veren çocukların arasında yaşanan sahne izleyenleri öfkelendirdi. Dizinin sahnesine “Yaptırım uygulanmalı” konusuyla gündeme gelen diziye tepki gösteren izleyiciler, “Böyle sahnelerden utanmıyor musunuz?” ve “Bu sahnelere izin veren ebeveynler de en az bunları yazanlar kadar suçludur.”

İşte olay yerine yapılan bazı yorumlar…

besniajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu