Haber

Başkan Gürkan ilçe teşkilatları ile istişarelerini sürdürüyor

AK Parti Bursa Vilayet Lideri Davut Gürkan, teşkilatları ile sistemli aralıklarla bir ortaya gelmeye devam ediyor. Burada konuşan Lider Gürkan, “AK Parti Bursa Teşkilatları, her zaman olduğu gibi Türkiye Yüzyılı vizyonumuzun da lokomotifi olacaktır” dedi.

AK Parti Osmangazi İlçe üç kademe yöneticileri ile bir toplantı gerçekleştiren Lider Gürkan, ilçe teşkilatlarının çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti il başkan yardımcıları ve yöneticilerinin yanı sıra ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları üyeleri katıldı. Toplantıda konuşan Davut Gürkan, Osmangazi İlçesi’nin Bursa ve partileri için ehemmiyetine vurgu yaptı. Lider Gürkan, birçok vilayetten fazla nüfusu ve dinamik yapısı ile Bursa’nın merkezi konumundaki Osmangazi’nin, demografik özellikleri ile adeta Bursa’nın ve Türkiye’nin bir yansıması olduğunu söz etti.

Osmangazi İlçe Halkı’nın partilerinin kuruluşundan bu yana teşkilatlarının en önemli destekçilerinden olduğunu belirten Başkan Gürkan, “Bursa’mızın kalbi, Osmanlı’nın yaşayan yadigarı Osmangazi’mizden sandıklara yansıyan her oy her alanda güçlü Türkiye amaçlarımıza giden yolda bize güç veriyor” dedi.

Davut Gürkan, Osmangazi Teşkilatlarının da her dönemde bu bilinç ve sorumlulukla çalıştıklarını ifade ederek, “Osmangazi İlçe Teşkilatlarımız, geçtiğimiz haftalarda Milletvekillerimiz ve teşkilat üyelerimizin iştiraki ile gerçekleştirdiğimiz ‘Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa’ ziyaretlerimizde de her vakit olduğu üzere örnek bir çalışma sergiledi. Ziyaretlerimizde ve tüm çalışmalarımızda bizlere güç veren tüm teşkilat mensuplarıma teşekkür ediyorum. Artık ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Türkiye’nin Yüzyılı vizyonumuzla amaçlarımız yolunda adımlarımızı sıklaştırma ve güçlendirme vaktidir. Bursa teşkilatları olarak her vakit olduğu üzere bu yolda da partimizin lokomotifi pozisyonunda olacağımıza, her vakit olduğu üzere örnek işlere imza atacağımıza olan inancımız tamdır” dedi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu